درباره ما

درباره ما

تماس-با-من-حسابداری-صنعتی-صورتهای-مالی-گزارشات-حسابداری-آموزش-خدمات-0-100-حسابداری-Contact-me-industrial-accounting-financial-statements-accounting-training-training-services-0-100-accounting

 

بنام خدای حسابگر، حسابدان، حسابساز، حسابرس و حسابدارِِِ زمین و آسمان و هر آنچه در اوست. هم او که افتتاحیه و اختتامیه همه حسابها و کتابهاست. ترازش همیشه موزون است و موجودیهایش همیشه در فزون. مطالبات مشکوک الوصولی ندارد چه اینکه کسی از قدرت لایزال او نمیتواند بگریزد و استهلاک انباشته محاسبه نمیکند گویا که در حوزه حسابداری او چیزی بی ارزش نمیشود. به کسی مالیات نمیدهد و از کسی به ناحق چیزی نمیگیرد. نه سهامی است و نه تضامنی. هیچ شراکتی با کسی ندارد تک مالکی است و بی رقیب. هیچ تلفیق و ادغام و ترکیبی در حوزه شخصیتش تعریف شدنی نیست. حسابداری تورمی ندارد چه در نظرش ارزشها تغییر ناپذیرند. حسابداریش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعریف نا شدنی و واحد پولی در آن بی معناست. شخصیتش حوزه محدودی ندارد و ازل و ابد را در بر میگیرد. تداومش یک فرضیه نیست یک فرض و حقیقتی محض است. مدیریتش حسابداری است و حسابداری اش مدیریت که بر مدار عدالت است و به مثقال و ذره هم میرسد و چیزی در آن از قلم نمی افتد. فضل و بخشش اوست که بر مدار اهمیت می چرخد و سرمایه بندگان امیدوار اوست. و همان است که رهایی بخش آنان از حساب و کتابش خواهد بود، آنجا که مستجاب می گرداند دعای برترین انسانها را در حق همه عالم.

 

همانطور که مطلع هستید حسابداری آمیخته با علم و هنر است، علمی که با مطالعه به دست می آید و هنری که با تمرین و تکرار و تجربه کسب میگردد.

من مجتبی پورستاری هستم کارشناس حسابداری با چندین سال تجربه مفید در حرفه حسابداری با سِمت های کارشناس حسابداری - حسابدار ارشد و مدیرمالی در مجموعه های صنعتی - بازرگانی و پیمانکاری، طی این سالها فعالیت به صورت تمام وقت ، پاره وقت و به صورت پروژه ای با شرکت هایی از جمله:

 

شرکت پارس فلکسور

سمت : مدیر مالی

موضوع فعالیت : صنعتی-تولیدی

شرکت پارس فلسکور با تولید اتصالات لاستیکی  و فلزی Rubber Expansion Joint و Expansion Joint در سایز های کوچک و بزرگ در صنعت اتصالات و لرزه گیر نیمه صنعتی و صنعتی از سال 1385 با برند های پارس فلکسور و نوین اتصال تهران فعالیت خود را آغاز کرده و در صنعت بزرگ اتصالات پیشگام می باشد.

بخش تولید : محل تولید محصول و کالا

انبار اصلی : محل دپو محصولات تولیدی 

پروژه : شرکت در مناقصات شرکت های نفت و پتروشیمی

نمایندگی : فروشگاه های بزرگ پخش محصولات در سطح شهرستان ها

فروشگاه : پخش به صورت عمده و خرده

 

شرکت ارتعاشات صنعتی نوین 

سمت : مدیر مالی

موضوع فعالیت : صنعتی-تولیدی

شرکت ارتعاشات صنعتی نوین با تولید لرزه گیر های نیمه صنعتی و صنعتی به نام بلادری و اتوکلاو که اصطلاحا به آنها Rubber Expansion Joint و Expansion Joint نیز گفته می شود فعالیت دارد

بخش تولید : محل تولید محصول 

پروژه : شرکت در مناقصه 

فروشگاه : پخش محصولات تولیدی به صورت عمده و خرده

 

شرکت نوآوران صنعت آکام

سمت : مشاور مالیاتی و حسابداری
موضوع فعالیت : هوش مصنوعی - تحقیق  و پژوهش

شرکت نوآوران صنعت آکام یکی از شرکت های دانش بنیان است که در حیطه هوش مصنوعی فعالیت دارد که با بهره گیری از هوش مصنوعی به اختراع و طرح های صنعتی فعالیت مستمر دارند و خود شرکت از 3 بخش:

1_بخش تحقیق و پژوهش : ( تحقیق و مطالعات علمی در زمینه هوش مصنوعی و ایده پردازی و ارائه طرح و برنامه )

2_ بخش برنامه نویسی : ( برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن های مورد نیاز جهت پیاده سازی طرح و برنامه )

3_بخش سخت افزار: ( ساخت فیزیکی محصول نهایی و اسنبل کردن )

 

شرکت عکاسان میراث فرهنگی

سمت : مشاوره مالیاتی و حسابداری

پیمانکاری - فرهنگی و هنری 

عکاسان میراث فرهنگی که جزء سازمان های مردم نهاد یا به اصطلاح NGO به فعالیت های فرهنگی و هنری و پیمانکاری در زمینه مرمت آثار باستانی و برگزاری نمایشگاه عکاسی و سایر فعالیت فرهنگی فعالیت دارند.

بخش اداری : امور اداری و عضو گیری

بخش اجرایی : نمایشگاه - مرمت آثار باستانی - عکاسی

شرکت نوآوران رایان هوداد

سمت : حسابدار ارشد

موضوع فعالیت : پویانمایی-فرهنگی

موضوع اصلی فعالیت شرکت نوآوران رایان هوداد، ساخت انیمیشن های 3 بعدی و 2 بعدی صنعتی و آموزشی-فرهنگی بود اما بنابر اتکا به توان تخصصی نیروی انسانی خود به طراحی قطعات صنعتی و کارکتر و تولید محتوا و فیلم کوتاه نیز فعالیت داشت.

بخش تولید محتوا : فیلمنامه نویسی و تعیین کارکتر

بخش طراحی: اتود و طرح اولیه

بخش تولید کاراکتر: تولید نهایی کاراکتر های مد نظر

بخش انیمت و رندر : تولید انیمیشن و خروجی نهایی

بخش تدوین : دوبلور و صداگذاری و ویرایش نهایی

 

شرکت مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش

سمت : حسابدار ارشد و مشاور

موضوع فعالیت :مهندسی-مشاور-پیمانکاری

شرکت مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش با برگذاری کلاس های آموزشی دوره های برق و مکانیک و صدور گواهی های مربوطه و همچنین تامین دستگاه حرارت سنج و باد سنج و ... با نیروگاها و پتروشیمی طرف قرارداد بود و به صورت  پیمانکاری با سازمان آب  و شبکه گاز رسانی مشغول به فعالیت بود.

بخش آموزش : برگزاری کلاسهای آموزشی و اعطای گواهینامه

بخش بازرگانی : بازار یابی و فروش دتسگاه های مربوط به بازرسی نیروگاه 

بخش اجرایی : اجرای قرارداد های پیمانکاری

و چندین شرکت دیگر که به صورت پروژه ای و پاره وقت و مشاوره ای همکاری داشته و هم اکنون هم افتخار همکاری با آن مجموعه‌های محترم را دارم.